رئیس اداره تبلیغات اسلامی اسلامشهر:

ارائه برنامه‌های آموزشی مدون ، جذاب و متنوع می‌تواند در جذب نوجوانان مؤثر باشد

رئیس اداره تبلیغات اسلامی اسلامشهر گفت: ارائه برنامه‌های آموزشی مدون و جذاب و متنوع می‌تواند در جذب نوجوانان و استفاده بیشتر آنها مؤثر باشد.

 به گزارش اسلامشهر ۲۴ ؛ به نقل از روابط عمومی اداره‌کل تبلیغات اسلامی استان تهران، جلسه هماهنگی پایگاه‌های تابستانی اوقات فراغت با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین علی کنگرلو و رابطین پایگاه‌های تابستانی در سالن جلسات این اداره برگزار شد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی اسلامشهر با اشاره به برنامه‌های این اداره در غنی‌سازی اوقات فراغت دانش‌آموزان بیان کرد: ارائه برنامه‌های آموزشی مدون و جذاب و متنوع می‌تواند در جذب نوجوانان و استفاده بیشتر آنها مؤثر باشد.

وی افزود: با اخذ آزمون آموزشی از دانش‌آموزان و سطح علمی آنها بتوانیم در کنار برنامه‌های تفریحی، اردویی و ورزشی اطلاعات مورد نیاز آنها را در زمینه قرآنی، احکام و اخلاق افزایش دهیم.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی اسلامشهر تصریح کرد: با برنامه‌ریزی انجام‌شده ۲۰ پایگاه تابستانی زیر پوشش این اداره تا ۱۰ شهریور فعالیت می‌کنند به‌ طوری‌ که این دانش‌آموزان در طول سال هم با مساجد، مؤسسات قرآنی و کانون‌های فرهنگی ارتباط داشته باشند.

وی در پایان با اشاره به نقش مربیان متذکر شد: در سال‌های اخیر روش این اداره اعزام استادان مجرب بوده و امسال هم این کار با قوت بیشتر انجام می‌شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.