خانه فرهنگ چهاردانگه

در پی تحقیق و تفحص از خانه فرهنگ

یک خانه فرهنگ و این همه تخلف؟!

در تحقیق و تفحص یکی از اعضا شورای شهر از فرهنگی هنری شهرداری چهاردانگه که جزء وظایف ذاتی شورای شهر است، تخلفات گوناگونی توسط پیمانکار این مجموعه فرهنگی شناسایی شده که به مراجع ذیصلاح ارجاع داده شده است.

به گزارش پایگا خبری چهاردانگه، این مقام مسئول در نامه خود به تخلفاتی اشاره کرده است که ناشی از عدم نظارت صحیح و دقیق از سوی شهرداری و بخصوص معاونت فرهنگی اجتماعی آن بر حسن عملکرد پیمانکار فرهنگی شهر می باشد .
این عضو شورا در نامه خود به تخلفاتی چون ثبت نام از کودکان در مقطع پیش دبستانی بدون داشتن مجوز، ثبت نام از کودکان در کلاس زیمناستیک بدون داشتن مجوز، حضور افراد متفرقه و بدون مسئولیت در خانه فرهنگ، استعمال دخانیات در محیط آموزشی اشاره شئه است.

همچنین عدم پرداخت حقوق پرسنل و بیمه نکردن آنان نیز در این نامه ذکر شده است. باوجود عملکرد خوب شورا در نظارت و بازرسی از اماکن مرتبط با شهرداری بخصوص خانه فرهنگ هنوز مشخص نیست نتیجه این بازرسی ها به چه سرانجامی رسیده و با گذشت بیش از دو ماه از صدور این نامه پیمانکار  سابق هچنان مشغول بکار است.

 

khaneh farhang 4dangeh

 

 

روز گذشته پرچگانی شهردار چهاردانگه در مصاحبه با خبرنگار ما از لزوم تغییرات اساسی در مدیریت این بخش از مجموعه شهرداری گفت و اطمینان داد که این مشکلات برطرف خواهد شد.

 

4dangeh 98

همچنین پایگاه خبری چهاردانگه آماده است در صورت وجود هرگونه دفاع، اظهارات مسئولین فرهنگی شهرداری و خانه فرهنگ را منتشر نماید.

انتهای پیام/م.ن

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 دیدگاه