گلایه امام جمعه

گلایه امام‌ جمعه چهاردانگه از تعطیل شدن اردوهای راهیان نور

امام جمعه چهاردانگه با گلایه از شهرداری و شورای اسلامی شهر به دلیل تعطیلی اردوی راهیان نور گفت: برای نخستین بار راهیان نور در منطقه شهیدپرور چهاردانگه تعطیل شد.

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، امام جمعه چهاردانگه تصریح کرد: هدف اصلی اردوهای راهیان نور ترویج فرهنگ مقاومت، حفظ روحیه ایثار و شهادت و انس با ارزش‌ها و معارف ناب هشت سال دفاع مقدس است.

وی با گلایه از شهرداری و شورای اسلامی شهر چهاردانگه به دلیل تعطیلی اردوی راهیان نور خاطرنشان کرد: برای نخستین بار راهیان نور در منطقه شهیدپرور چهاردانگه تعطیل شد.

گل‌وردی گفت: در حالی که امسال اعزام اردوهای راهیان نور در کشور ۲۰ درصد افزایش داشته است، آیا حق است که این اردوی ارزشی فرهنگی در شهر شهیدپروری مانند چهاردانگه تعطیل شود؟

وی با اشاره به اینکه راهیان نور کار فرهنگی بسیار بزرگی است، اظهار کرد: باید تصمیم جدی نسبت به مسائل فرهنگی گرفته شود و نسبت به انجام این کار اهتمام زیادی داشت.

امام جمعه چهاردانگه بیان کرد: وقتی با شهرداری صحبت می‌کنیم می‌گوید شورای اسلامی شهر و وقتی با شورای شهر صحبت می‌کنیم می‌گوید شهرداری، آنها این کار را به گردن طرف دیگر می‌اندازند و از مسئولیت خود فرار می‌کنند.

وی خطاب به مسئولان شهر چهاردانگه تصریح کرد: یک مقدار هم توجه به مسائل معنوی مردم داشته باشید؛ اگر فلان مسئول می‌خواست به سطح شهرستان بیاید، چقدر حاضر بودید هزینه بکنید؟ اما کارهای فرهنگی شهر که بخش عظیمی از آن بر عهده شهرداری است چه می‌شود؟

وی در پایان ابراز امیدواری کرد که با همکاری مسئولان در موضوعات فرهنگی از این وضعیت فعلی خارج شویم و متذکر شد: شهر چهاردانگه شهری شهیدپرور است که باید در زمینه مسائل فرهنگی خوش بدرخشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.