سروان ولی زاده

فرمانده بسیج چهاردانگه در گفتگو با چهاردانگه خبر؛

پیگیری های اداری لازم برای تامین هزینه های راهیان نور انجام شده بود/ برخی مسئولین به بهانه کمبود بودجه همکاری نکردند

سرگرد ولی زاده در این رابطه گفت: برخی مسئولین شهر چهاردانگه نسبت به موضوع تامین اتوبوس راهیان نور کم لطفی کردند و باعث کنسل شدن تمامی برنامه های راهیان گردیدند.

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، سرگرد ولی زاده افزود:بنده به عنوان خادم حوزه بسیج نسبت به راهیان نور در حد توان، ابلاغیه های دریافتی از سوی مقامات فوق پیگیری های خودرا انجام دادم ولی متاسفانه مسئولین یا از روی عمد یا غیر عمد و یا با نیت و قصدخاص و به بهانه نبود بودجه اعزام کاروان های راهیان نور بخش را با مشکل مواجه نمودند و باعث کنسل شدن تمامی برنامه های راهیان گردید .
– وی گفت: چطور مبلغ ناچیز برای راهیان نور که مسئله مهم فرهنگی و اعتقادی ما ایرانیان است و مورد تاکیدات فراوان رهبر معظم انقلاب است و ایشان در فرمایشات خود چندین مرتبه بر اهمیت اعزام کاروان های راهیان نور به مناطق جنگی اشاره نموده اند، در بخش چهاردانگه موجود نیست ولی مبالغ بسیار و بیشتر از این را صرف برنامه های به اصطلاح فرهنگی شهر نموده اند؟
وی افزود: بنده یک سوال دارم اگر بجای اعزام کاروان های راهیان نور به مناطق جنگی به مناطق گردشگری مانند بیستون و… بود بازهم با مشکل بودجه مواجه می شدیم؟
ولی زاده گفت: بنده تاکید میکنم برخی مسئولین ونه همه ی آن عزیزان موجب محقق نشدن این امر گردیدند و می بایست مردم را از علت این موضوع آگاه نمایند.
وی گفت: بنده معتقدم که بسیج و بسیجی در سطح بخش چهاردانگه از احترام ویژه و خاصی برخوردار می باشد هرچند که تا کنون در برخی از موارد شنیده شده
است در برخی از ادارات شهر برخورد های بسیار ناشایستی از جمله تمسخر و توهین به این نهاد مقدس را داشته اند.
با فرض این موضوع چطور میتوان انتظار همراهی و کمک و خدمت به بسیج را از برخی آقایان داشت؟
هرچند که خدمت در این نهاد مقدس اگر پایدار و ماندگار باشد افتخار است و هرکسی لیاقت خدمت به این نهاد را نخواهد داشت واین توفیق شامل حال هرکس
نمی شود.
و ی افزود : بنده ناگفته ها و درد دل های بسیاردارم ولیکن تا این حد بسنده نموده و در نهایت امیدوارم مردم عزیز و شریف و غالبا مستضعف چهاردانگه شاهد رشد ، پویایی ، و پیشرفت بخش در تمامی زمینه ها ،اعم از فرهنگی ، اقتصادی و اجتماعی و  سیاسی باشند.
ضمنا جادارد از تمامی مسئولین محترم که دلسوزانه و مخلصانه در خدمت مردم چهاردانگه بوده اند به نوبه خود تقدیر و تشکر ویژه بعمل آورم.
وی در پایان افزود: حوزه مقاومت ۲۸۳ میثم تمار از تمامی انتقادات و پیشنهادات و همکاری های مردم عزیز بخش چهاردانگه استقبال نموده و همه روزه در خدمت عزیزان میباشد .
ضمنا از تمامی پیشکسوتان ،رزمندگان و ایثارگران بسیجی دعوت بعمل می آید تاضمن عضویت در کانون بسیج پیشکسوتان چهاردانگه در مراسمات هیئت رزمندگان چهاردانگه که در این حوزه برگزار می گردد حضور یافته و موجبات دلگرمی بسیجیان را فراهم آورند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 دیدگاه

  1. ناصر شاکری پاسخ

    به نظر من نظر سنجی شما اصلا عادلانه نیست چرا که یک نفر بومی هست بقیه غیر بومی خیلیها از کارکرد اقایلن خبر ندارند اما تعصبی رای خواهند داد من با اقای حنیف نیا بسیار صمیمی هستم و از عملکردش راضی اما بخاطر تعصب محل به هادی رای دادم این نظر سنجی اصلا نه عادلانه است نه خدا پسند بهترین کار نظرسنجی بین افراد غیر بومی و دیگری برای افراد بومی بود

  2. رضا حسینی پاسخ

    رای من هادی کوهی