اموات چهاردانگه

پای اموات چهاردانگه را به بازی های انتخاباتی نکشید

روزگذشته در جریان مراسم ختمی در چهاردانگه، دو نفر از کاندیدا های انتخابات مجلس که هنوز تکلیف تایید یا رد صلاحیت آنها معلوم نیست با آوردن مداح سفارشی ، اقدام به تبلیغات انتخلباتی وسط مراسم ختم نمودند.

به گزارش چهاردانگه خبر در حالی که زمان زیادی تا شروع زمان قانونی تبلیغات انتخابات مجلس باقی مانده دیپلماسی جشن و عزای برخی کاندیدا ها فعال شده است.

شاهی عربلو از جمله افرادی است که چهاردانگه را یکی ازخواستگاه های انتخاباتی خود می داند و برای این بخش و جلب آرای همشهریان و هم زبانهای خود برنامه ریزی کرده است.

الیاس حضرتی مدیر مسئول روزنامه اعتماد نیز در این مجلس ختم شاهی عربلو را همراهی می کرد و مداح مذکور با ذکر نام و سجایای این افراد مردم را به رای دادن به این افراد دعوت می کرد.

هرچند عربلودر دوره گذشته نتوانست از فیلتر شورای نگهبان عبور کند اما به نظر می رسد با تحولات سیاسی کشور باز هم قصد آزمودن شورای نگهبان را دارد .

 

مردم عزیز شهر چهاردانگه در نظر داشته باشند که از این پس کاندیداها از هر جناح سیاسی سعی دارند با حضور در مراسمات عزا و عروسی به تبلیغ مسقیم یا غیرمستقیم بپردازند و از این تجمعات سوء استفاده کنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.