بالاخره شد آنچه که باید می شد؛

همه واکنش های خاندان هاشمی به حکم جنجالی ترین فرزند خانواده هاشمی

روز گذشته مهدی هاشمی که با جرائم اقتصادی و امنیتی در دادگاه انقلاب محکوم‌به ۱۰ سال حبس شده بود به اوین منتقل شد. اگر خللی در اجرا حکم وارد نشود و همه‌چیز طبق روال عادی پیش برود، مهدی تا ۱۴۰۴ میهمان اوین خواهد بود. …

به گزارش اسلامشهر ۲۴ ، به نقل از ره به ری؛ روز گذشته مهدی هاشمی که با جرایم اقتصادی و امنیتی در دادگاه انقلاب محکوم به ۱۰ سال حبس شده بود به اوین منتقل شد.

در همان ساعات بود که بیانیه ای در سایت رسمی حجت الاسلام هاشمی رفسنجانی منتشر شد که متن ان به شرح زیر است :

اکنون که بر اساس حکم محاکم قضائی برای تحمل کیفری که آن را عادلانه و قانونی ندانسته بلکه اغراض سیاسی را در آن عامل اصلی می‌دانم، مهیا گشته‌ام به عنوان یک عضو خانواده بزرگ انقلاب اسلامی که همواره در خدمت انقلاب و نظام جمهوری اسلامی بوده و خواهم بود، بار دیگر درخواست خود را که از روز نخست دادگاه اعلام داشتم تکرار می‌کنم.  بمنظور صیانت و دفاع ازحیثیت و شخصیت مبارز و نستوه،  خستگی ناپذیر، یاردیرین و وفادار حضرت امام خمینی (ره) و همراه وفادار همیشگی مقام معظم رهبری، پدر مظلوم و بزرگوارم، با توجه به عدم پذیرش خواست اینجانب مبنی بر علنی برگزار شدن دادگاه، باردیگر ‌درخواست اجازه پخش کامل و بدون حاشیه کلیه جلسات محاکم این جانب از صداو سیمای جمهوری اسلامی را داده‌ و امیدوارم که این تقاضا مورد پذیرش واقع شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.