سردار نقدی در جمع خبرنگاران:

نیازی به حضور نیروهای ویژه سپاه پاسداران در شمال شرق سوریه نیست

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: نیازی به حضور نیروهای ویژه سپاه پاسداران در شمال شرق سوریه نیست و کمک‌های جمهوری اسلامی ایران صرفاً مستشاری است.

به گزارش اسلامشهر ۲۴ ؛ به نقل از  خبرگزاری تسنیم، سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در حاشیه همایش قرارگاه راهیان نور که پیش از ظهر امروز (چهارشنبه) برگزار شد با اشاره به ادعای پایگاه دبکا درباره حضور نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در شمال شرق سوریه اظهار داشت: نیازی به حضور نیروهای ویژه سپاه در شمال شرق سوریه نیست و کمک‌های جمهوری اسلامی ایران صرفاً مستشاری است.

وی درباره اتهام‌زنی‌های آمریکا نسبت به ایران گفت: آنها به‌دنبال متهم کردن کشورهای غیرمتحد خود هستند و کشورهای ابرقدرت دنیا ایران را تحریم تسلیحاتی کردند ولی ما در ساخت سلاح‌های مورد نیاز خود در صنعت دفاعی خودکفا هستیم و به کشورهای درگیر با تروریسم کمک خواهیم کرد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین درباره خرید تسلیحات نظامی از چین گفت: ما از نظر تسلیحات دفاعی تا حدودی نیازی به خرید نداریم، اما شاید بعضاً تعاملاتی در این خصوص صورت بگیرد که این موضوع نیز به‌عهده ارتش جمهوری اسلامی است.

سردار نقدی درباره اعزام نیروی زمینی ارتش آمریکا به عراق، گفت: آنها نیروی زمینی به عراق اعزام کردند و طعم تلخ شکست را چشیده‌اند و با دخالت‌های آمریکا میدان رزم با تروریسم مدتی متوقف شد.

وی تصریح کرد: هر کجا که آمریکا دخالت کند منجر به عقب‌نشینی و شکست خود شده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.