مدیر‌کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران:

نمایشگاه دوسالانه آموزش و پرورش شهرستان‌های تهران الگوسازی می‌شود

مدیر‌کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران گفت: نمایشگاه دوسالانه آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران الگوسازی می‌شود.

به گزارش اسلامشهر ۲۴ ؛ علیرضا کمره‌ایی در حاشیه افتتاح نمایشگاه تخصصی دوسالانه اداره‌کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران در گفت‌وگو با خبرنگاران نقطه نظرات خود را در خصوص بر‌پایی این نمایشگاه تخصصی که به مناسبت هفته دولت در اردوگاه شهید منتظری شهرستان شهریار بر‌پا شده است و به مدت یک هفته ادامه می‌یابد، بیان کرد.

مدیر‌کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران تصریح کرد: این نمایشگاه دو سالانه را در هفته دولت با این هدف برگزار کردیم که دستاورد‌ها، عمل‌کردها و خلاقیت‌های آموزش و پرورش استان را ارائه و آن را رونمایی کنیم.

وی افزود: این نمایشگاه مجالی را برای مقایسه تطبیقی مناطق آموزش و پرورش و ادارات داخلی ما فراهم می‌کند تا انتقال تجربه در آن صورت گیرد و نیز با ظرفیت‌هایی که در هر‌کدام از مناطق آموزش و پرورش و در کل ادارات نیز وجود دارد، در واقع آشنا شوند تا بتوانند افق‌های بعدی را مناسب‌تر تعقیب کنند.

کمره‌ایی بیان کرد: ما در این نمایشگاه تخصصی ۶۴ غرفه داریم مرکب از ۴۴ واحد و اداره داخلی استان تهران و ۲۰ منطقه آموزشی که هر کدام به طور مستقل، مباحث محوری خودشان را بر اساس آنچه بیش‌بینی و ساختاری که تعیین شده است ارائه خواهند کرد.

مدیر‌کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران خاطر‌نشان کرد: این نمایشگاه در نوع خود از لحاظ تخصصی در آموزش و پرورش بی‌نظیر بوده است البته ممکن است شرایط مشابهی وجود داشته باشد اما به جهت نوع هدف‌گذاری که ما برای آموزش و پرورش در این نمایشگاه ترسیم کرده‌ایم، منحصر به فرد است.

وی گفت:: امیدوارم نتیجه این امر سبب توسعه شناخت مدیران و کارکنان مناطق آموزش و پرورش شهرستان‌های تهران از خود و توانمندی‌ و ظرفیت‌های‌شان شود و همین سیر تکاملی را برای این نمایشگاه داشته باشیم و در طول هفته بر‌پایی آن کامل شود.

کمره‌ایی در پایان متذکر شد: نمایشگاه دوسالانه آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران الگوسازی می‌شود و امیدواریم این نمایشگاه بن‌مایه‌ای برای نمایشگاه‌های آتی شده و استانداردی که برای بر‌پایی نمایشگاه‌ها با توجه به نوع جهت‌گیری ان داشتشتیم نیز ارتقا پیدا کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.