همزمان با سالروز شهادت امام جعفر صادق (ع) صورت می‌گیرد:

میزبانی مردم اسلامشهر از ۲ شهید گمنام

در آستانه سالروز شهادت امام جعفر صادق (ع) مردم ولایتمدار شهرستان اسلامشهر پیکر مطهر دو شهید گمنام را در این شهرستان تشییع و خاکسپاری می‌کنند.

به گزارش اسلامشهر ۲۴ ؛  در آستانه سالروز شهادت امام جعفر صادق (ع) مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان اسلامشهر پیکر مطهر دو شهید گمنام دوران دفاع مقدس را در این شهرستان تشییع و تدفین می‌کنند.

در سالروز شهادت رئیس مکتب شیعه، مردم شهرستان اسلامشهر با استقبال و میزبانی از دو لاله گمنام خونین‌کفن مدافع کیان مقدس جمهوری اسلامی بار دیگر وفاداری و ولایتمداری خود از آرمان‌های والای شهدا به نمایش می‌گذارند.

پیکر دو شهید گمنام ولی آشنا برای ملت ایران اسلامی ساعت ۹ صبح روز سه‌شنبه هفته جاری از مسجد حسین بن علی (ع) شهرک قائمیه تا بوستان ملت این منطقه، با حضور اقشار مختلف مردم شهرستان اسلامشهر تشییع و به خاک سپرده خواهد شد.

مراسم شبی با شهدا و وداع با این شهیدان گمنام سرافراز میهن اسلامی امشب ۱۹ مرداد ماه جاری پس از اقامه نماز مغرب و عشا در محل مسجد حسین بن علی (ع) واقع در اسلامشهر، فلکه اول شهرک قائمیه با حضور دلباختگان، همرزمان و ارداتمندان به ساحت مقدس شهیدان و با مداحی، نوحه‌خوانی و مرثیه‌سرائی مداحان خاندان عصمت و طهارت (ع) برگزار خواهد شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.