حجت الاسلام پژمانفر:

موضع گیری‌های اخیر آقای هاشمی لطمه جدی به سوابق انقلابی او وارد می کند

عضو کمیسیون فرهنگی گفت: هرگاه شاهد چنین موضعگیری های از جانب آقای هاشمی هستیم احساس تاسف باید خورد زیرا چنین حرف ها و صحبت هایی به سابقه و عقبه انقلابی وی لطمه شدیدی وارد می کند.

به گزارش اسلامشهر ۲۴ ؛ حجت‌الاسلام نصرالله پژمانفر عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، درباره صحبت‌های اخیر آقای هاشمی رفسنجانی مبنی بر انقلابی شدن بعضی از روستاییان، گفت: مردم ایران به قدری فهیم و دقیق هستند که تمامی این نوع موضع‌گیری ها و حرف‌های اهانت آمیز را رصد می‌کنند و در مواقع بزنگاه بر اساس چنین رفتارهایی تصمیم گیرند. باید قضاوت در مورد چنین موضع‌گیری‌هایی را بر عهده خود مردم قرار دارد.

وی ادامه داد: تمامی این صحبت‌ها نزد مردم باقی می‌ماند و آنها می‌دانند چنین حرف‌هایی نه از روی منطق گفته شده و نه دارای ریشه تفکری است. بازخورد چنین موضع گیری‌ها و اهانت‌هایی به مردم در زمان نتیچه گیری و حضور مردم در صحنه بروز و ظهور خواهد کرد.

عضو کمیسیون فرهنگی تاکید کرد: هرگاه شاهد چنین موضع‌گیری‌های از جانب آقای هاشمی هستیم احساس تاسف باید خورد زیرا  چنین حرف‌ها و صحبت‌هایی به سابقه و عقبه انقلابی وی لطمه شدیدی وارد می‌کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.