hajibandeh

قهرمان فوتسال جهان خواهان رسیدگی به پروژه های نیمه تمام شهر چهاردانگه شد

مجید حاجی بنده که به همراه تیم ملی فوتسال کشورمان نایب قهرمان مسابقات جهانی فوتسال در برزیل شده است در دیدار مسئولان شهر چهاردانگه خواستار رسیدگی به وضعیت پروژه های ورزشی نیمه تمام شهر چهاردانگه شد.

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، مسولین شهرستان اسلامشهر و شهر چهاردانگه در منزل این قهرمان جهانی حضور یافته و از زحمات وی در اعتلای نام کشورمان در دنیا تشکر کردند.

در این دیدار امیراله حقیقی فرماندار اسلامشهر در این برنامه با اشاره با مشکلات موجود در مسیر فعالیت ورزشکاران، اظهار داشت: جوانان و ورزشکاران ما نباید دغدغه ای در خصوص امکانات ورزشی داشته باشند.

وی در ادامه گفت: یکی از ویژگی های شهرستان های جنوب تهران این است که با توجه به تعداد جمعیت این مناطق و محدودیت های موجود در زمینه امکانات و فضای ورزشی که وجود دارد جوانان ما با همت خود در چنین شرایطی نیز موفق به افتخار آفرینی در عرصه های بین المللی می شوند.

فرماندار اسلامشهر عنوان کرد: چندی پیش سه خانم با سنی کمتر از ۲۰ سال آمده بودند و گلایه می کردند که با وجود قهرمانی در مسابقات آسیایی هیچ تقدیری از آنها نشده بود و ما با پیگیری هایی که کردیم تعدادی بنر در سطح شهرستان نصیب شد چراکه همین بنر زدن و تقدیر و تشکر خالی نیز می تواند برای آنها انگیزه ایجاد کند.

حقیقی خاطرنشان کرد: در شورای شهر اسلامشهر لایحه ای برای تقدیر از ورزشکاران شهرستان تصویب شده است که اگر چنین اقدامی در چهاردانگه نیز صورت بگیرد اقدامی خوب خواهد بود.

نکته جالب این دیدار بیکار بودن این ورزشکار بوده که با وجود اشتغال تمام وقت به ورزش حرفه ای زمانی برای اشتغال وی باقی نمی ماند.ر بزرگ تر حاجی بنده با اشاره به عمر کوتاه ورزش، خطاب به فرماندار شهرستان گفت: با توجه به اینکه برادرم از ۱۷ سالگی در ورزش است و در این مدت به کاری مشغول نبوده است اگر اقدامی برای شغل او صورت گیرد می تواند کمک زیادی به او کند.

مجید حاجی بنده اظهار داشت: از جناب کوهی رییس تربیت بدنی چهاردانگه تشکر می کنم که موجب حضور من در فوتسال بودند و به کمک ایشان بازی من دیده شد و در سال ۸۴ به اردوی تیم ملی جوانان راه یافتم.

بازیکن تیم فوتسال میثاق تهران تاکید کرد: خواسته من این است که پروژه های نیمه تمام شهر به پایان برسد و به حل شدن این مشکلات توجه شود.

haji-bande-1.jpg (550×450)

DSC_0087.jpg (550×366)

 

DSC_0091.jpg (550×366)

منبع: اسلامشهر خبر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

۱ دیدگاه

  1. شهرداری چهاردانگه و چالش هشت پروژه نیمه تمام | تهران نیوز

    […] پیشتر نیز نتایج نظر سنجی پایگاه خبری چهاردانگه نشان می داد، ۹۴ درصد رای دهندگان اولویت اول شهر چهاردانگه را تکمیل پروژه های نیمه تمام می دانستند و مجید حاجی بنده که به تازگی با تیم فوتسال کشورمان نایب قهرمان جهان شده بود نیز در دیدار با مسئولین شهر خواستار تکمیل پروژه های نیمه تمام شهر شده بود(بیشتر بدانید) […]