عیادت و تکریم از دو خبرنگار پیشکسوت و بیمار

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلامشهر، با حضور در منزل دو نفر از خبرنگاران پیشکسوت این شهرستان، از آنها تجلیل به عمل آورد.

به گزارش اسلامشهر ۲۴ ؛ سید حسن حسینی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلامشهر، ظهر امروز با حضور در منزل دو نفر از خبرنگاران پیشکسوت این شهرستان، ضمن عیادت از آنها، از تلاش‌های این دو خبرنگار تجلیل و قدردانی به عمل آورد.

در این دیدار صمیمانه ابتدا حسینی به همراه معاونین خود با حضور در منزل حسن اذان‌گو خبرنگار واحد مرکزی خبر در شهرستان اسلامشهر، از این استاد ارزنده و پیشکسوت عرضه خبر و اطلاع‌رسانی در شهرستان اسلامشهر که مدتی در بستر بیماری است، عیادت به عمل‌آورده و با اهدای لوح تقدیر و هدیه‌ای ارزنده‌ای به مناسبت گرامیداشت روز خبرنگار از تلاش‌های این خبرنگار فرهیخته تجلیل و قدردانی به عمل آورد.

حسینی در این دیدار طی سخنانی اظهار کرد: خبرنگاران نقش و تأثیر ارزنده‌ای در جامعه دارند که بدون هیچ چشم‌داشتی و در جهت پیشبرد اهداف نظام و جامعه بدون برخورداری از کمترین امکانات و خدمات، فعالیت‌های ارزشمندی انجام می‌دهند.

وی افزود: خبرنگاران چشمان تیزبین و بینای جامعه هستند که با بیان کاستی‌ها و کمبودها در غالب انتقاد سازنده، پیگیر رفع مشکلات اقشار مختلف مردم انجام وظیفه می‌کنند.

در ادامه این دیدار رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلامشهر، با حضور در منزل حسین گل‌جاه‌راد، پیشکسوت عکاسی خبری اسلامشهر که به علت بیماری مدتی است در منزل بستری شده، از این هنرمند فرهیخته تجلیل و قدردانی به عمل آورد.

حسینی در دیدار با این عکاس هنرمند بیان داشت: هنر عکاسی یکی از تأثیرگذارترین هنرهای تجسمی است که در بخش‌های مختلف جامعه می‌تواند تأثیرگذار باشد، یک عکس خبری آن‌چنان تأثیری را می‌تواند در چشمان بیننده خود داشته باشد که شاید در چندین مقاله نتوان این اثرگذاری را دید.

وی در پایان متذکر شد: باید با برنامه‌ریزی اصولی و تشکیل کارگاه‌های آموزشی و تکریم از پیشکسوت، ضمن حفظ احترام به این عزیزان از دانش و فنون این اساتید در همه زمینه‌ها بهره‌مند شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.