رحیم پرچگانی

شهردار جدید چهاردانگه بعد از ۸ماه معرفی شد

بالاخره بعد از هشت ماه از برکناری پر ابهام فراهانی از سمت شهرداری چهاردانگه، روز گذشته پرچگانی طی جلسه ای به عنوان شهردار جدید این شهر صنعتی معرفی شد.

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه روزگذشته مراسم معارفه پرچگانی شهردار جدید چهاردانگه در حالی برگزار شد که از مسئولین مهم شهرستان و برخی از اعضاء شورای شهر خبری نبود.

کش و قوس های انتخاب شهردار و اختلافات اعضاء شورای شهر در هشت ماه گذشته را به خوبی می توان در جلسه معارف به صورت نمایان لمس کرد.

گل وردی امام جمعه شهرستان بارها از دعواهای حزبی و گروهی در شورا که منجر به باز شدن پای پلیس و مقامات امنیتی به شهرداری چهاردانگه شده بود، از تریبون نمازجمعه و مصاحبه با خبرنگاران انتقاد  کرده بود.

وی با انقاد از بهانه تراشی های واهی برای رد برخی از گزینه های شهرداری گفته بود: برخی از اعضای شورا آدم های متدینی هستند اما برخی از آنها توجه کافی را که باید داشته باشند ندارند. در ادامه و پس از استیضاح فراهانی یک نفر از شهرداری تهران معرفی شد اما مجددا به دلیل همسو نبودن مدرک این شخص با کار شهرداری او را رد کردند در حالی که ما شاهدیم بسیاری از افراد با وجود مرتبط نبودن مدرک تحصیلی و کارشان آدم های موفقی هستند.

ریشه مشکلات از شورا است

گل وردی می گوید: ریشه این مشکلات از شورای چهاردانگه است اما اکنون دیگر حل مشکلات در دست مسئولان است. انتظاری که هست این است که مسئولان با توجه به ولایتمداری مردم عمل کنند و بدانند که این مردم حق بزرگی بر گردن آنها دارند و همین مردم مسئولان را به این جایگاه ها رسانده اند. خدمات شهری و مسائل عمرانی از جمله مشکلاتی هستند که مردم چهاردانگه با آنها مواجه هستند ولی متاسفانه شخصی پاسخگو نیست.

پای گزینه های تحمیلی در میان است؟

امام جمعه چهاردانگه می گوید: برخی از افراد و برخی از اعضای شورا در رابطه با تعیین برخی از سرپرست ها و حتی معرفی گزینه های شهرداری معتقد به تحمیلی بودن این نفرات هستند. اما مسئولان بالاتر می گویند تحمیلی در کار نبوده و این نفرات تنها نفرات پیشنهادی بوده اند. ما تقاضا داریم مسئولان انتخابات شهردار را بر عهده شورا بگذارند که اگر در آینده مشکلی پیش آمد شورا آن مشکل را گردن فرمانداری و استانداری نیندازد. مسئولان باید به فکر قیامت خود باشند. این آقایان مسئول باید در قیامت به تک تک نفراتی که از خدمت رسانی مناسب محروم شده اند پاسخگو باشند.

در مدتی که شهر چهاردانگه با سرپرست اداره میشد تقریبا هیچ پروژه ای به اتمام نرسیده و کار جدیدی هم اقدام نشده است و می توان گفت بیشترین خسارت را مردم این شهر از درگیری های حناحی شورا و فرمانداری اسلامشهر نصیبشان شده است.

شهردار نباید پل دیگران باشد

گل وردی با اشاره به موضوع مسئولیت مهم شهردار و خطرات پیش روی وی می گوید: موضوع دیگری که روی آن تاکید دارم این است که شهردار جدید پلی برای دیگران نباشد و به فرض اینگونه نباشد که چون فلان عضو شورا در رسیدن شهردار به این جایگاه از او حمایت کرده حالا شهردار به درخواست های برخلاف قانون آن عضو پاسخ مثبت بدهد. اگر قرار باشد چنین اتفاقاتی بیفتد قطعا با آن برخورد خواهد شد.

امدواریم آقای پرچگانی بتواند با عبور از سهم طلبی ها و زیاده خواهی ها برخی افراد سود جو برای مشکلات عمده شهر از جمله پروژه های نیمه کاره ای که یک دهه از عمر آنها می گذرد بکند و اثری مطلوب از خود بجای بگذارد.

رحیم پرچگانی
رحیم پرچگانی

پرچگانی متولد ۱۳۴۱  متاهل و کارشناس مدیریت شهری است .

او دو سال بعنوان مدیر برتر استان تهران بوده است .

بخشی از سوابق کاری او شامل :

–          معاون شهردار باقرشهر به مدت دو سال ( ۷۶- ۷۸).

–          شهردار باقرشهر به مدت چهارسال ( ۷۸- ۸۲).

–          معاون مدیرکل مالی و اداری مجتمع اقتصادی کمیته امداد استان زنجان.

–          وتجارب مدیریتی در زمینه عمران شهری  – مهندسی ساخت – امور اجتماعی و فرهنگی می باشد .

 

انتهای پیام/ م.ن

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

6 دیدگاه

 1. محمدی پاسخ

  سلام بعد از شش ماه بوده نه بعد از هشت ماه

 2. ناشناس پاسخ

  فک کنم به شما خوش گذشته / وضعیت این شهر اینقدر آشفته است که یک ماه هم زیاده حالا شما داری سر شش ماه و هشت ماه چونه میزنی

  1. ناشناس پاسخ

   این اخبار کلا کذب است

   1. ابراهیم پاسخ

    شما خوبی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    کدوم خبر کذبه

 3. محمد زمانی پاسخ

  بله حالا که یک نفر پیدا شده گند کاری های آقایون رو رو کنه ، تکذیب شروع میشه

 4. زهرا پاسخ

  من نبودم دستم بود تقصیر آستینم بود آستین واسه کت م بود