کوهکن در گفت‌وگو با تسنیم:

سکوت اصلاح‌طلبان در برابر افشاگری مایکل لدین “معنا” ندارد

عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری درباره افشاگری جدید مایکل لدین مشاور سابق شورای امنیت ملی آمریکا و درخواست سران فتنه از دولت اوباما گفت: سکوت اصلاح‌طلبان در برابر این افشاگری معنا ندارد.

به گزارش اسلامشهر ۲۴ ؛ محسن کوهکن عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم، درباره افشاگری جدید مایکل لدین مشاور سابق شورای امنیت ملی آمریکا اظهار داشت: مسلم است غربی‌ها خصوصاً آمریکایی‌ها با کمک‌ها و لابی‌های صهیونیست‌ تمام قد از  رژیم وابسته، پوسیده و ارتجاعی شاهنشاهی که هیچ پایه‌ای بر آرای مردم نداشت تا قبل از پیروزی انقلاب حمایت کردند.

وی ادامه داد: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی آمریکا و غرب باور نداشت که نظامی با چنین مشخصاتی شکل بگیرد و لذا آنها برنامه‌های کوتاه مدت را برای حذف نظام جمهوری اسلامی در پیش گرفتند؛ ناآرامی‌، مسلح کردن گروه‌های داخلی و جنگ ۸ ساله دفاع مقدس از برنامه‌های کوتاه مدت آنها برای حذف نظام جمهوری اسلامی بود.

عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری افزود: از زمان دیگری آمریکا و غربی‌ها و کارشناسان آنها به این جمع بندی رسیدند که نظام ایران نظامی نیست که بتوان بوسیله زور و حربه نظامی از پا درآورد و لذا به سمت و سوی حربه “نفوذ” رفتند.

کوهکن با بیان اینکه نفوذ در داخل کشور باید با استفاده از عوامل مشابه نیروهای خودی که در پس پرده با آنها مرتبط هستند، صورت پذیرد، گفت: این ارتباط دو دسته است؛ یک دسته ارتباط کاملاً عملیاتی دارند که اگر چه به ظاهر مخفی است ولی آنها عالماً و عامداً می‌دانند که عامل خارجی هستند و تلاش می‌کنند به واسطه و کمک آنها نظام را ساقط کنند.

وی افزود: دسته دیگر، افراد مرعوبی هستند که مانند دوستان منافق‌شان می‌گویند هدف وسیله را توجیح می‌کند و برای ورود به انتخابات از هر وسیله‌ای  استفاده می‌کنند. بخش و لایه‌هایی از اصلاح‌طلبان در این دسته جای می‌گیرند و دلیل ما این است که هرگاه غرب و آمریکا از این افراد (اصلاح طلبان) حمایت کردند، آنها با شهامت، شجاعت و صراحت اعلام نکردند که ما وطنی و ایرانی هستیم و با این‌ها نیستیم و عموماً با سکوت از این موضوع گذشتند.

عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری یادآور شد: این سؤال مطرح است که هم اکنون که مایکل لدین نامه‌ای را منتسب به سران فتنه منتشر کرده است، چرا این افراد و این جریان موضع نمی‌گیرند؟ موضع نیز در این زمینه دو دسته است؛ موضع فردی و موضع هم حزبی‌های فرد به این معنی که آیا این عمل مورد تأیید و با اطلاع آنها بوده است؟ اگر هم حزبی‌های فرد سکوت کردند معلوم می‌شود در یک هماهنگی اولیه آنها برای رسیدن به قدرت به سمت و سویی رفته‌اند که حتی از دشمن شماره یک مردم کمک بگیرند.

کوهکن خاطرنشان کرد: تکلیف این افراد مشخص است و با زمزم نیز نمی‌توان آنها را پاک کرد، نباید هم طلبکار نظام باشند و انتظار داشته باشند در سه قوه جایی برای آنها وجود داشته باشد.

عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری یادآور شد: البته لایه‌هایی در میان جریان اصلاح‌طلب وجود دارد که وقتی از این افشاگری‌ها مطلع شوند، این موضوع را محکوم می‌کنند و ما با آن لایه‌ها کاری نداریم و نمی‌خواهیم صددرصد آنها را محکوم کنیم.

انتهای‌پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.