به گزارش اسلامشهر 24

دیدار فرماندار با امام جمعه اسلامشهر در نخستین روز هفته گرامیداشت دولت

همزمان با نخستین روز از هفته دولت، فرماندار اسلامشهر با حضور در دفتر حجت الاسلام والمسلمین نوروزی دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار که معاونان سیاسی انتظامی، امور فنی و عمرانی و برنامه ریزی و اداری مالی فرماندار و بخشداران مرکزی، احمدآباد مستوفی و چهاردانگه نیز حضور داشتند، امیراله حقیقی در سخنانی ضمن تبریک فرا رسیدن میلاد امام رضا(ع) و هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجائی و باهنر از افتتاح بیش از ۶۰ پروژه عمرانی، اقتصادی و اشتغالزایی در سومین روز هفته دولت با حضورمعاون کل نهاد ریاست جمهوری در اسلامشهر خبر داد.
وی با بیان اینکه دولت تدبیر و امید در دو سال گذشته تلاش کرده تا به عهد خود با مردم وفا کند، گفت: به لطف خداوند متعال «آرامش» مورد نظر دولت در عرصه های مختلف به ویژه در حوزه اقتصاد کشور ایجاد شده و «امید» به آینده روشن، در ایران اسلامی به وجود آمده است.
حقیقی در ادامه ضمن تشریح دستاوردهای مهم سفر رییس جمهور کشورمان و کاروان تدبیر و امید به شهرستان اسلامشهر گفت: در این سفر مهم و تاریخی صدها میلیارد تومان اعتبار به پروژه های مهم و اساسی شهرستان اختصاص یافت که تکمیل و اتمام این پروژه ها تغییرات مثبت و چشمگیری را ایجاد خواهد کرد.
وی همچنین با بیان اینکه امسال شاهد برگزاری دو انتخابات مهم خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی در سطح کشور گفت: ان شاء ا… با همدلی و همراهی مسئولان شاهد مشارکت حداکثری هموطنانمان بویژه مردم همیشه در صحنه اسلامشهر باشیم.
فرماندار اسلامشهر با اشاره به اینکه در نخستین روز هفته دولت تصمیم گرفتیم از رهنمودهای امام جمعه محبوب اسلامشهر استفاده کنیم، تصریح کرد: آرامش و همدلی که در سطح شهرستان وجود دارد را مدیون امام جمعه شهر اسلامشهر هستیم.

همچنین در بخش دیگری از این دیدار، حجت الاسلام نوروزی امام جمعه اسلامشهر در سخنانی ضمن تبریک فرا رسیدن هفته دولت به ملت بزرگ ایران و دولتمردان خدمتگزار و پر تلاش شهرستان، گفت: همه مسئولان شهرستان متعهد و دلسوز هستند و
با تلاش های مهندس حقیقی فرماندار اسلامشهر، همدلی و وفاق قابل توجهی در سطح شهرستان وجود دارد.
وی با اشاره به میزبانی مناسب شهرستان اسلامشهر از رییس جمهور و هیات دولت در سفر استانی به شهرستان و استقبال چشمگیر مردم از این سفر ادامه داد: این سفر خیر و برکات فراوانی داشت و امیدواریم با پیگیری مسئولان مصوبات این سفر نیز تحقق پیدا کند.
امام جمعه اسلامشهر همچنین با اشاره به در پیش بودن انتخابات خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی بر لزومی رعایت بی طرفی مسئولان اجرائی و برگزار کننده انتخابات تاکید کرد و گفت: ان شاء ا… شاهد برگزاری انتخاباتی خوب که مایه عزت نظام و سربلندی دولت خواهد بود، باشیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.