به گزارش اسلامشهر ٢٤ :

دعوت فرماندار اسلامشهر از اقشار مختلف مردم برای استقبال باشکوه از رییس جمهور کشورمان

فرماندار اسلامشهر با اشاره به اینکه شهرستان اسلامشهر صبح روز پنج شنبه ۱۵ مردادماه میزبان رییس جمهوری محبوب کشورمان خواهد بود، گفت: اقشار مختلف مردم شهرستان اسلامشهر استقبال باشکوه و تاریخی از دکتر روحانی و کاروان تدبیر و امید داشته باشند.

به گزارش اسلامشهر ٢٤ ؛ به نقل از روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر، امیراله حقیقی با بیان مطلب فوق اظهار داشت: اقشار مختلف مردم اعم از خانواده معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان، روحانیت معظم، فرهنگیان و فعالان اجتماعی، ورزشکاران، بانوان، فعالان نهادهای مدنی، هنرمندان، دانشجویان و… با حضور فعال و پرشور خود در گردهمایی عظیمی که ساعت ۸ صبح در ورزشگاه خلیج فارس در میدان نماز با سخنرانی رییس جمهور محبوب تشکیل خواهد شد، حمایت خود را از دولت تدبیر و امید به نمایش گذاشته و استقبال مناسبی از کاروان دولت تدبیر و امید داشته باشند.
فرماندار اسلامشهر تصریح کرد: امروز و پس از توافق مهم هسته‌ای، شهرستان اسلامشهر میزبان دکتر حسن روحانی؛ ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران خواهد بود و سفر کاروان دولت تدبیر و امید به جنوب غرب استان تهران با محوریت شهرستان اسلامشهر فرصت مغتنمی برای رشد و اعتلای شهرستان است.
وی خاطر نشان کرد: حضور هیأت دولت در شهرستان، ضمن ایجاد فرصت مناسب برای بررسی مشکلات و موانع موجود در شهرستان، می‌تواند فرصت‌های مناسبی را برای پیشرفت شهرستان ودر پیش رو قرار دادن افقی روشن برای شهروندان فراهم سازد.
حقیقی حضور پرشکوه مردم در سفرهای استانی را مهمترین وجه این سفرها عنوان کرد و گفت: این حضور نشان همدلی و همزبانی دولت و ملت بوده و پاسخ محکمی به عنادورزی و کینه‌توزی دشمنانی است که به‌دنبال ایجاد فاصله میان شهروندان و مسئولان هستند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.