در دانشگاه آزاد اسلامشهر برگزار شد:

جشن میلاد حضرت معصومه (ع) و روز دختر

همزمان با خجسته سالروز ميلاد باسعادت مظهر عصمت و نجابت حضرت معصومه (س)، جشن روز دختر همراه با آئین نمادین جشن تکلیف فرزندان اساتید و کارکنان واحد اسلامشهر با حضور خانواده های آنان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر برگزار شد.

به گزارش اسلامشهر ۲۴ ؛ اين مراسم ، به همت دفتر فرهنگ اسلامی و با همکاری روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر در سه بخش مجزا شامل مسابقه نقاشي در مجتمع رفاهي؛ جشن روز دختر با هنرنمايي هنرمندان تلويزيوني گروه روياي سپيد در سالن اجتماعات و نيز جشن تکليف با حضور جمعي از فرزندان كاركنان و اساتيد دانشگاه آزاد اسلامي واحد اسلامشهر در نمازخانه این واحد دانشگاهی برگزار شد.
حجت الاسلام والمسلمین رضا مرادی خلیفه لو سرپرست دفتر فرهنگ اسلامی دانشگاه آزاد اسلامي واحد اسلامشهر در حاشيه اين مراسم و در سخنانی ضمن تبريک میلاد کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه سلام ا…علیها از تقارن برگزاري جشن تكليف فرزندان کارکنان و اساتيد واحد اسلامشهر با روز دختر، ابراز خرسندي کرده و آن را مايه خير و برکت دانست.
وی هدف از برگزاری این مراسم را تشویق کودکان و نوجوانان در اجرای احکام الهی و اعتلای فرهنگ نماز دانست و بر مسئولیت خطیر والدین در بهره گيري از تعاليم ديني و قرآني در این راستا تاکید کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.