جشن شکوفه های چهاردانگه

جشن شکوفه‌ها در مدارس چهاردانگه با حضور مسئولین برگزار شد+تصاویر

جشن شکوفه‌ها در مدارس بخش چهاردانگه با حضور علیرضا کمره ای مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران و فرماندار اسلامشهردر دبستان دخترانه سردار جنگل برگزار شدوبانواخته شدن زنگ شکوفه ها کلاس اولی های چهاردانگه درکلاسهای خود حضور یافتند.

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، امرالله حقیقی فرماندار اسلامشهر در این مراسم گفت: برپایی جشن شکوفه‌ها با حضور دانش‌آموزان و والدین کمک بسیار مناسبی برای کاهش اضطراب دانش‌آموزان از فضای مدرسه است و برگزاری این جشن فضای مفرحی ایجاد کرد که می‌تواند ذهنیت مناسبی از مدرسه برای کودکان بسازد و برای همیشه در اذهان آنان باقی بماند.
وی افزود: حضور والدین نیز در این مراسم با کاهش دلهره دانش‌آموزان موجب می‌شود‌ تا در این ساعات ویژه خاطرات زیبایی را همراه بچه‌ها ثبت کنند.
حقیقی از اولیای دانش‌آموزان در‌خواست کرد تا با ارتباط موثر و مداوم با مدرسه در پیشرفت تحصیلی و تربیتی دانش‌آموزان با مدیر و کادر آموزشی مدرسه همراه و همگام باشند تا شاهد رشد و بالندگی بیشتر در آموزش و پرورش باشیم.
در این مراسم ۱۰۰ نفر از دانش‌آموزان اول دبستانی این مدرسه به همراه والدین خود حضور داشتند که در پایان مراسم جشن شکوفه‌ها با بدرقه پدر و مادر خود بر سر کلاس‌های درس حضور یافتند.

جشن شکوفه های چهاردانگه 

جشن شکوفه های چهاردانگه

8   7  6 (1)    3 v2  1

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.