143894866442749_297

توهین فرماندار اسلامشهر به نهاد بنیادشهید / عکس شهدا را مبینیم عکس شهدا عمل می کنیم

در پی انتشار خبر نیمه کاره رها شدن طرح بهسازی قبور شهدای چهاردانگه و ایجاد موج خبری وسیع در رسانه های بزرگ کشور، روز گذشته فرماندار اسلامشهر با توهین به بنیاد شهید سعی کرد مسولیت اجحاف در حق قبور شهدا را از گردن خود بردارد که متاسفانه دچار عذر بدتر از گناه شد.

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، روز گذشته امراله حقیقی فرماندار شهرستان اسلامشهر در گفتگو با سایت اسلامشهر خبر در پاسخ به علت بلاتکلیف ماندن قبور شهدا در چهاردانگه ضمن توهین به مسئولین  بنیاد شهید چهاردانگه گفت: مسئولان بنیاد شهید چهاردانگه در این خصوص بی تدبیری و بی عقلی کرده اند.

این در حالی است که وی در قسمت هایی از سخنان خود ناخواسته به علت رها شدن پروژه اشاره کرده و گفته است: باید به اندازه پولی که به آنها داده شده بود کار می کردند.

به وضوح در این کلام پیداست که بودجه داده شده با کار مد نظر تطابق نداشته است و علت ناقص ماندن طرح هم همین امر است. یعنی از نظر فرماندار محترم اسلامشهر اینکه نیمی از قبور شهدا تعویض سنگ شود و نیم دیگر تا سال بعد اصلاح نشود امر طبیعی و معمول است چرا که باید به اندازه پولی که به آنها داده شده بود کار میکردند.

صالحی ریاست بنیاد شهید چهاردانگه به خبرنگار ما گفته بود: مجری طرح یک فرزند شهید است و با چنان علاقه ای کار می کند که گویا قبر پدر خود را مرمت و بازسازی می کند.

اما باید گفت، متاسفانه در ادبیات اداری اینکه چه بلایی سر پروزه می آید مهم نیست؛ مهم آن است که به اندازه پولی که به شما داده اند کار کنی.

در تفکرات توسعه محور هیچ فرقی بین پروژه سینما و مزار شهید نیست، چرا که اگر بودجه پروژه سینما تمام شد چه باک، فوقش کار میخوابد تا سال دیگر، مانند پروژه سینمایی شهرگ گلشهر که هشت سال است خوابیده است. مسئول پروژه آدم عاقلی بوده که کار را خوابانده است، چون به اندازه پولش کار کرده.

جناب حقیقی، البته که وقتی رئیس جمهور عزیز فرقی بین هنر ارزشی و غیر ارزشی قائل نمی شود شما هم پارک و سینما را با قبور شهدا یکی فرض می کنید اما این را بدانید که مقام و مسئولیت امروز شما حاصل خون همین شهیدانی است که برای تامین پول سنگ قبر شان تاقچه بالا می گذارید.

صالحی امروز از حضور مسئولین بنیاد شهید استان تهران در دفتر بنیاد شهید چهاردانگه خبر داد تا انشالله در یک حرکت جهادی بدون نیاز به اعتبارات قطره چکانی آقایان، احترام شهدا حفظ شده و پروژه بزودی فعال شود.

صالحی در جواب برخی از فعالان فضای مجازی شهر در باب توهین فرماندار به بنیاد شهید فقط به یک جمله از امام خمینی (ره) بسنده کرد و نوشت: “بنیاد شهید از همه نهاد ها افضل است چرا که شهید از همه افضل است. امام خمینی(ره)”

انتهای پیام/ م.ن

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 دیدگاه

 1. خلیلی پاسخ

  سلام همتون گرم همینجوری ادامه بدید
  واقعا عالی بود

 2. خودی پاسخ

  باسلام
  از دولت بی تدبیر و امید انتظاری نیست چه رسد به گماشته شان در یک شهرستان عقب نگه داشته شده

 3. ولی پاسخ

  خدا لعنت کنه تمام کسانی رو که پا روی خون شهدا میزارن و خدالعنت کنه اونایی رو که از اسم شهدای عزیزمون پلکان ترقی برای خودشون درست کردن.

 4. دانیال پاسخ

  کسایی دارن از نبودن پول حرف میزنن که تمام عوارض شهر صنعتی رو میگرفتن اول نوبت ما جوونها بود که از فرط بیکاری تو چهاردانگه و تهران پا به کار کاذب بزاریم حالا نوبت شهدای بزرگوار که بهشون توهین بشه با این فرق که ما پای فرار داریم و اونا نه ……دزدی کوچیک و بزرگ نداره