فرماندار اسلامشهر در آستانه سفر هیئت دولت تاکید کرد

تسریع در اتصال غرب‌تهران به خط ۳ مترو/ لزوم تکمیل بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی اسلامشهر

فرماندار اسلامشهر با اشاره به لزوم پیگیری شبکه فاضلاب شهر اسلامشهر، تکمیل ورزشگاه ۵ هزار نفری مسکن مهر و تکمیل بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی توسط هیئت دولت گفت: اتصال به خط ۳ متروی تهران ترافیک محور آیت‌الله سعیدی کاهش می‌دهد.

به گزارش اسلامشهر ٢٤ ؛ امیرالله حقیقی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار اسلامشهر اظهار کرد: رئیس‌جمهور به همراه هیئت دولت، در دومین سفر استانی خود به شهرستان‌های استان تهران، فردا پنج‌شنبه میهمان شهرستان اسلامشهر خواهد بود.

وی بیان کرد: استقبال از کاروان تدبیر و امید و دیدار مردمی حجت‌الاسلام‌‌والمسلمین روحانی با شهروندان شهرستان‌های اسلامشهر، بهارستان و رباط کریم ساعت هشت صبح روز پنج‌شنبه در ورزشگاه خلیج فارس میدان نماز شهرستان اسلامشهر انجام خواهد شد.

فرماندار شهرستان اسلامشهر تصریح کرد: اقشار مختلف مردم اعم از خانواده معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان، روحانیت معظم، فرهنگیان و فعالان سیاسی و اجتماعی، ورزشکاران، بانوان، فعالان نهادهای مدنی، هنرمندان، دانشجویان و … با حضور فعال و پرشور خود در محل گردهمایی که در میدان نماز با سخنرانی رئیس‌جمهور محبوب تشکیل خواهد شد، حمایت خود را از دولت تدبیر و امید به نمایش گذاشته و استقبال مناسبی از کاروان دولت تدبیر و امید به عمل خواهند آورد.

حقیقی تأکید کرد: سفر کاروان دولت تدبیر و امید به جنوب غرب استان تهران با محوریت شهرستان اسلامشهر فرصت مغتنمی برای رشد و اعتلای شهرستان بوده که ضمن ایجاد فرصت مناسب برای بررسی مشکلات و موانع موجود در منطقه، می‌تواند زمینه‌های مناسبی را برای پیشرفت شهرستان و در پیش رو قرار دادن افقی روشن برای شهروندان فراهم سازد.

نماینده عالی دولت در شهرستان اسلامشهر افزود: در این سفر، روحانی علاوه بر حضور در جمع باشکوه مردم منطقه و بیان سخنرانی، اولویت‌های ‌اسلامشهر و موضوعات کلان و زیرساختی شهرستان را مورد ارزیابی و بررسی قرار خواهد داد.

وی با اشاره به برخی از مسائل و مشکلات منطقه بیان داشت: اتصال به خط ۳ مترو تهران با توجه به جمعیت ۲ میلیون نفری ساکن در جنوب غربی استان تهران در شهرستان‌های اسلامشهر، بهارستان و رباط کریم، می‌تواند ترافیک محور آیت‌الله سعیدی را به‌ عنوان یکی از مهم‌ترین مشکلات این منطقه کاهش دهد.

حقیقی با بیان اینکه تخصیص اعتبارات لازم برای تکمیل و بهره‌برداری از شبکه فاضلاب شهر اسلامشهر، تکمیل ورزشگاه ۵ هزار نفری مسکن مهر، تکمیل بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی اسلامشهر، تکمیل کمربندی جنوبی شهرستان از جمله مهم‌ترین و اولویت‌دارترین پروژه‌هایی است گفت: امیدواریم در این سفر رئیس‌جمهور اعتبارات لازم آن مصوب و اختصاص یابد.

فرماندار اسلامشهر خاطرنشان کرد: امیدواریم این سفر که دومین سفر استانی هیئت دولت پس از دست‌یابی به توافقات هسته‌ای است، خیر و برکات فراوانی را برای مردم شهرستان اسلامشهر به همراه داشته باشد.

به گزارش فارس از زمان مشخص شدن تاریخ سفر رئیس‌جمهور به شهرستان اسلامشهر، اصناف و کسبه، اقشار، گروه‌ها و ادارات و ارگان‌های مختلف فعال در بخش‌های خصوصی و دولتی، با نصب بنر، آذین‌بندی معابر، ارسال پیامک‌های گروهی، راه‌اندازی کاروان‌ها و ایستگاه‌های پذیرایی و اطلاع‌رسانی در سطح شهر مقدمات استقبال از کاروان رئیس جمهور دولت تدبیر و امید را فراهم کرده‌اند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.