شهرداری چهاردانگه

تخلف میلیاردی در شهرداری چهاردانگه / دستگیری متهم توسط دستگاه قضایی

تخلف میلیاردی سرپرست شهرداری چهاردانگه بعد از برکناری فراهانی از سمت شهرداری که درارای ابعاد مختلف مالی و حقوقی است بعد از اعلام شورای شهر وارد مراحل حقوقی شد.

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه،  خبر  دستگیری سرپرست شهرداری  چهاردانگه به یک بمب خبری در شهر تبدیل شد و یکی از ده ها ضرر حضور سرپرست در شهرداری، رونمایی شد.

 

خوارزمشاهی به خبر نگار ما  گفت: دستگیری وی بابت هزینه خارج ار ردیف بوده است. یعنی هزینه ها با دستور مستقیم بدون مصوبه شورا و فرمانداری بوده است و این گزارش را شورای شهر چهاردانگه داده است.

وی مبلغ را حدود دو ملیلیارد دانسته و احتمال افزایش یا کاهش این تخلف مالی وجود دارد.

وی گفت: بیشتر این مبلغ هزینه شهرداری شده  ولی  خارج از بودجه هزینه شده است، مثلا مسئول پرسنلی هزینه هایی کرده است که خارج از ردیف بودجه بوده است.

وی این موضوع را از معایب حضور سرپرست دانسته و گفت این تخلف میلیاردی در عرض یک ماه حضور این فرد در منسب سرپرستی شهرداری اتفاق افتاده است که با کلی زحمت توانستیم وی را عوض کنیم . وی حتی با حضور نیروی انتظامی هم از دفتر خارج نمی شد و البته با دستور بعضی از آقایان آمده بود که هم از اعضای شورا بودند و هم از بیرون شورا.

خوارزمشاهی گفت: سرپرست بعد از برکناری هم، اتاق شهردار را ترک نمی کرد.

وی گفت: من در رابطه با حق مردم هیچ گونه ملاحظه ای ندارم و این اتفاق را تا حصول نتیجه پیگیری می کنیم بالاخره حق الناس است و ما که شبها به هیئت های عزاداری می رویم و حسین حسین می کنیم اگر صبح بیایم و تخلف کنیم درست نیست و باید هر کسی مقابل قانون خلافی انجام داد باید پاسخگو باشد.

برکناری غیر قانونی فراهانی از سمت شهرداری چهاردانگه توسط برخی اعضا شورای شهر، اختلافات را در این شهر کلید زد و حتی کار بجایی رسید که امام جمعه شهر چهاردانگه بارها در تریبون نماز جمعه بغض کرد و در یک مصاحبه خبری  ریشه تمام مشکلات را شورای شهر چهاردانگه دانست و گفت: فراهانی زیر بار حرف زور برخی آقایان نرفت و برکنار شد.(بیشتر بخوانید)

از تخلفات مالی میلیاردی اخیر می توان حدس زد حرف زوری که فراهانی زیر بار آن نمی رفته است چه بوده که بعد از برکناری وی سریعا با نصب یک فرد کم تجربه به عنوان سرپرست در عرض یک ماه تخلفات چند میلیاردی رقم خورده است.

جدا از معطل ماندن پروژه های شهر و پیش نرفتن هیچ کار عمرانی در شش ماه حضور سرپرست در شهرداری چهاردانگه، گویا باید منتظر اخبار جدیدی از دیگر عواقب آن باشیم و هر دم از این باغ بری برسد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

6 دیدگاه

 1. چشمه پاسخ

  به به یواش یواش داره حاصل کار آقایون در میاد.

 2. ابراهیم پاسخ

  جز بی تدبیری آقایان اعضای شورا چیز دیگری باعث این کار نیست

 3. ولی پاسخ

  آقایان وقتی توی شهرداری ها بابت گرفتن یه مجوز ساخت توی آسانسور و…. از منشی بگیر تا…ازآدم پول میگیرن آقای خوارزمشاهی دنبال کدوم احقاق حقه کسانی که خودش وارد شهرداری کرده؟

 4. زهرا پاسخ

  لنگ و بیندازیم رو لنگمونو