eslamshahr (3)

به مناسبت هفته دفاع مقدس

تجمع دو هزار نفری بسیجیان اسلامشهر در ورزشگاه حافظ برگزار شد+ تصاویر

تجمع عظیم بسیجیان و نیروهای مسلح شهرستان اسلامشهر روز گذشته همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس در ورزشگاه حافظ با حضور سردار نصیری برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه به نقل از اسلامشهرخبر،  در نخستین روز از هفته دفاع مقدس تجمع عظیم نیروهای مسلح و بسیجیان شهرستان اسلامشهر در حضور بیش از ۲ هزار بسیجی برگزار شد.

این تجمع با حضور گردان های مختلف از ۲۰ حوزه مقاومت از نواحی مختلف شهرستان اسلامشهر، نیروهای سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) شهرستان و نیروهای نیروی انتظامی در ورزشگاه حافظ این شهرستان برگزار شد.

در این مراسم علاوه بر نیروهای حاضر در میدان، خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، سردار علی نصیری فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران، فرمانده سپاه شهرستان اسلامشهر، فرماندار شهرستان، شهردار و جمعی دیگر از مسئولان شهرستان حضور داشتند.

سان دیدن سردار نصیری از نیروهای حاضر در میدان، تلاوت آیاتی از قرآن مجید، مداحی در وصف شهدا و دوران دفاع مقدس، سخنرانی فرمانده سپاه شهرستان اسلامشهر، سخنرانی فرمانده سپاه استان تهران و در نهایت تجلیل از سربازان وظیفه برتر شهرستان برنامه های اجرایی در این مراسم را تشکیل می داد.

در انتهای این مراسم سردار نصیری با خانواده شهدا و جانبازان دیدار کرد.

eslamshahr (6)  eslamshahr (5)  eslamshahr (3)  eslamshahr (2)     eslamshahr (7) eslamshahr (8)  eslamshahr (9)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.