در شهریار صورت گرفت:

تجلیل از خبرنگاران شهرستان‌های استان تهران

همایش تجلیل از خبرنگاران شهرستان‌های استان تهران از سوی اداره فرهنگ و ارشاد استان تهران با حضور معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در شهریار برگزار شد.

به گزارش اسلامشهر ۲۴ ؛ بهنقل از خبرگزاری فارس ، پیش اطزاز ظهر امروز همایش تجلیل از خبرنگاران شهرستان‌های استان تهران در شهرستان شهریار برگزار شد.

در این همایش اکثریت خبرنگاران شهرستان‌های استان تهران حضور داشتند.

این مراسم با حضور حسین انتظامی معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، سعید ناجی فرماندار شهرستان شهریار، امین‌الله یامینی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان شهریار، سردار محسن خانچرلی فرمانده ویژه انتظامی غرب استان تهران، حسین گروسی نماینده مردم شهرستان‌های شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی، حجت‌الاسلام و المسلمین موسی سلیمی امام جمعه شهریار، حسین کاغلو سرپرست فرمانداری شهرستان قدس، برزین ضرغامی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران و علی بیگی فرماندار رباط‌ کریم برگزار شد.

این مراسم با سخنرانی فرماندار شهرستان شهریار و خیرمقدم‌گویی وی آغاز شد.

در ادامه، رئیس مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران و نماینده مردم شهرستان‌های شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی سخنرانی کردند.

در پایان این مراسم، معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی پس از سخنرانی به درددل خبرنگاران شهرستان‌های استان تهران نشست و از این درددل‌ها می‌توان به گلایه خبرنگاران از سفر رئیس جمهور به این شهرستان‌ها اشاره کرد که در آن خبرنگاران محلی مورد بی‌مهری قرار گرفتند.

در پایان، از خبرنگاران‌ شهرستان‌های استان تهران تجلیل به‌عمل آمد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.