تجدید پیمان خبرنگاران اسلامشهری با شهدای گمنام

همزمان با سالروز گرامیداشت روز خبرنگار، جمعی از خبرنگاران شهرستان اسلامشهر، با پنج شهید گمنام این شهرستان، تجدید عهد و پیمان کردند

به گزارش اسلامشهر ۲۴ ، به مناسبت گرامیداشت روز خبرنگار جمعی از خبرنگاران شهرستان اسلامشهر، عصر امروز با حضور در مزار شهدای گمنام آرامستان دارالسلام این شهرستان، با آرمان‌های والای شهدا تجدید عهد و پیمان کردند.

جمعی از خبرنگاران رسانه‌های گروهی فعال در سطح شهرستان اسلامشهر و اعضای کانون فعالان بسیج رسانه این شهرستان با حضور بر مزار شهید گمنام ضمن قرائت فاتحه، با این شهدا عهد و پیمان بستند تا در راه اعتلای آرمان‌های والای نظام مقدس جمهوری اسلامی و شهدای والامقام ایران اسلامی گام بردارند.

این فعالان عرصه خبر و اطلاع‌رسانی این بار بدون حضور مسئولین ارگان‌ها و نهادها به صورت خودجوش با حضور در مقبرةالشهدای گمنام دارالسلام از شهدا خواستند که ضمن شفاعت آنها در درگاه خداوند تعالی، توفیق خدمت‌رسانی صادقانه در عرصه انعکاس اخبار خواستار شدند.

روز خبرنگار فرصتی را فراهم آورد تا خبرنگاران رسانه‌های گروهی فعال در سطح شهرستان اسلامشهر، ساعاتی را به دور از تنش و استرس دور هم جمع شوند و برای لحظاتی هم که شده به مسائل صنفی و تخصصی خود بپردازند.

این خبرنگاران در اقدامی پسندیده با حضور در منزل حسن اذان‌گو پیشکسوت عرصه خبر شهرستان اسلامشهر که به دلیل بیماری مدتی در اقامتگاه خویش بستری است، حاضر شده و نسبت به این خبرنگار فعال که بالغ بر ۴۰ سال در این عرصه فعالیت کرده، ادای احترام و از خدمات وی تجلیل و قدردانی کردند.

فعالان عرصه اطلاع‌رسانی با این نشست صمیمی خود ضمن تجدید دیدار با همکاران خود، اعتراض خود را از اقدام تیم حفاظت و مشاور رسانه‌ای رئیس جمهور که در جریان سفر هیئت دولت به شهرستان اسلامشهر با عدم اجازه ورود خبرنگاران محلی به محل برگزاری سخنرانی، نسبت به این افراد اهانت و بی‌مهری کردند، ابراز کرده و خواستار رسیدگی و پیگیری این امر و جلوگیری از تکرار این اقدامات شدند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.