امام جمعه چهاردانگه

تاریخ بر عملکرد مسئولان در قضیه هسته‌ای قضاوت می‌کند

امام جمعه چهاردانگه تقارن روز قطع رابطه با آمریکا و روز فناوری هسته‌ای را دارای پیام ارزشمندی دانست و گفت: تاریخ بر عملکرد مسئولان در قضیه هسته‌ای قضاوت خواهد کرد.

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، حجت‌الاسلام والمسلمین علی‌محمد گل‌وردی ظهر امروز در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته چهاردانگه که در مصلای این شهر و با حضور گسترده اقشار مختلف مردم برگزار شد سالروز قطع رابطه با آمریکا را روز مبارکی دانست و اظهار کرد: این امر باعث قطع شدن شیطنت‌های آمریکا در داخل کشور شد که منافع بسیاری برای ایران اسلامی داشت.

امام جمعه چهاردانگه تصریح کرد: باید از سینه‌چاکان ارتباط با آمریکا بپرسیم که این موضوع در طول تاریخ چه نفعی برای ما داشته است که امروز به دنبال رابطه با این کشور هستید؟

وی با اشاره به عدم نفع دوستان آمریکا از رابطه با این کشور خاطرنشان کرد: امام بزرگوار ما به رابطه با آمریکا راضی نبودند و تا زنده بودند جلوی این مسئله را می‌گرفتند اما حالا برخی به نام خط امام به دنبال ارتباط با شیطان بزرگ هستند.

گل‌وردی با اشاره به درخواست آمریکا به مذاکره بعد از دستیابی کشور به غنی‌سازی ۲۰ درصد گفت: متأسفانه در روند این مذاکرات نزدیک به ۹۰ درصد صنعت هسته‌ای را از دست داده‌ایم که حاصل خون دانشمندان شهید کشور بود.

وی اظهار کرد: امروز سئوال این است که نتیجه این از دست دادن صنعت هسته‌ای چیست و روی زمین چه چیزی برای ما مانده است؟ دولتمردان باید جوابگوی اقدامات خود باشند.

امام جمعه چهاردانگه بیان کرد: اگر تنها دستاورد این مذاکرات این باشد که غیرقابل اعتماد بودن آمریکا برای مسئولین مشخص شود، باز هم ارزشمند است.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در باب قابل غیر قابل اعتماد بودن آمریکا تصریح کرد: دشمن امروز می‌خواهد تحت مسائل دیگری مانند موشکی و دفاع از مقاومت، تحریم‌ها را برگرداند که غیرقابل اعتماد بودن این کشور را می‌رساند.

گل‌وردی با اشاره به مطالبه مردم از مسئولان خاطرنشان کرد: تاریخ بر عملکرد مسئولین در قضیه هسته‌ای قضاوت خواهد کرد و اگر با درک و فهم خیانت شده باشد نفرین مردم را در پی خواهد داشت.

وی با اشاره به موضوع اقتصاد مقاومتی گفت: امروز راه اصلی نجات کشور اقتصاد مقاومتی است و امیدواریم مسئولین به این نتیجه رسیده باشند که آمریکا دوست و خیرخواه ملت ما نیست.

امام جمعه چهاردانگه با اشاره به نظرسنجی‌های انجام‌شده از مردم اظهار کرد: این نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد مردم امیدی به کمک آمریکا ندارند و نشان می‌دهد فقط برخی از مسئولین دل‌خوش به آمریکا هستند.

وی بیان کرد: مردم تا اندازه‌ای به صحبت‌ها راضی می‌شوند و اگر رکود و مشکل تولید و رونق اقتصادی حل نشد و چرخ‌ها به جریان نیفتاد، مردم قضیه را به خوبی خواهند فهمید.

گل‌وردی با اشاره به توانمندی داخل تصریح کرد: چگونه است که در صنایع موشکی با وجود تحریم و امکانات کم به دستاوردهای اعجاب‌آوری برای دنیا دست یافته‌ایم اما نمی‌توانیم در برخی صنایع مانند صنعت خودروسازی پیشرفت کنیم.

امام جمعه چهاردانگه در پایان با اشاره به اجازه ورود کالاهای لوکس به کشور متذکر شد: این مسئله تعجب خارجی‌ها را نیز برانگیخته کرد که چطور کشوری که در مشکلات مالی است اجازه ورود کالاهای لوکس را می‌دهد؛ برخی فقط شعار اقتصاد مقاومتی را می‌دهند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.