SONY DSC

رئیس اداره تربیت بدنی چهاردانگه

بومی ترین مسئول شهر چهاردانگه هستم و بیشترین کم لطفی را از مسئولین دیده ام

هادی کوهی گفت: متأسفانه ورزش و جوانان چهاردانگه از سوی دوستان عزیزمان در شورای اسلامی شهر و شهرداری مورد بی‌مهری قرار گرفته و تاکنون کمکی از جانب آنها به این اداره نشده است، البته با توکل بر خداوند و بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود ورزش این بخش اتفاقات خوبی در ورزش چهاردانگه در حال رخ دادن است.

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، هادی کوهی  اظهار کرد: فعالیت‌های اداره ورزش و جوانان چهاردانگه سال‌ها در رکود به سر می‌برد و با توجه به ظرفیت ورزش این منطقه اقدامات مناسبی در این حوزه صورت نمی‌گرفت.

وی بیان کرد: از یک سال و نیم پیش با توجه به ضرورت ارتقای سطح ورزش در این بخش، بنده به عنوان یکی بومی به ریاست این اداره منصوب شدم تا در حد توان منشأ خدمات مثبتی برای دیار خود باشم.

رئیس ورزش و جوانان چهاردانگه تصریح کرد: با توجه به ضرورت ارتقای جایگاه ورزش در چهاردانگه اقدام به برگزاری لیگ فوتبال بخش چهاردانگه در همه رده‌های سنی، لیگ فوتسال در لیگ یک و دو، همایش‌های پیاده‌روی برای نخستین بار در این منطقه، مسابقات کشتی، تکواندو و کاراته، اعزام تیم‌های بخش چهاردانگه به مسابقات توابع استان تهران و … کردیم.

وی خاطرنشان کرد: به دلیل اهمیت تجلیل از قهرمانان ورزشی در راستای تقویت جایگاه ورزش در بین مردم، ورزشکاران مدال‌آور و قهرمان بخش چهاردانگه توسط این اداره تجلیل شدند.

کوهی گفت: حضور ورزشکاران چهاردانگه در تیم‌های ملی فوتسال، والیبال، پهلوانی و زورخانه‌ای، کشتی، کاراته، تکواندو و … گوشه‌ای از افتخارات ورزشی بخش چهاردانگه است، البته هنوز اول راه هستیم.

وی اظهار کرد: در این مدت اقدامات سازنده‌ای در حوزه ورزش و جوانان در چهاردانگه صورت گرفته و به گفته امام جمعه محترم این شهر، انقلاب ورزشی بخش چهاردانگه در حال رخ دادن است.

رئیس ورزش و جوانان چهاردانگه بیان کرد: با توجه به ظرفیت و استعداد بالای چهاردانگه در صورتی که اماکن ورزشی شهرداری که سال‌هاست در حال ساخته‌شدن است، در اختیار اداره ورزش و جوانان قرار گیرد، بخش عظیمی از مشکلات حوزه ورزش چهاردانگه رفع می‌شود.

وی تصریح کرد: متأسفانه ورزش و جوانان چهاردانگه از سوی دوستان عزیزمان در شورای اسلامی شهر و شهرداری مورد بی‌مهری قرار گرفته و تاکنون کمکی از جانب آنها به این اداره نشده است، البته با توکل بر خداوند و بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود ورزش این بخش اتفاقات خوبی در ورزش چهاردانگه در حال رخ دادن است.

کوهی در پایان متذکر شد: بنده بومی‌ترین مسئول این شهر هستم اما بیشترین کم‌لطفی را از جانب مسئولان دیده‌ام و با اینکه هدف من ارتقای ورزش چهاردانگه است اما کمکی به بنده در این راستا نمی‌شود.

منبع: خبرگزاری فارس

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.