برگزاری نوزدهمین جلسه شورای فرهنگ عمومی بخش احمدآباد مستوفی

نوزدهمین جلسه شوراي فرهنگ عمومي بخش احمدآباد با حضور حجت الاسلام طبایی، حسینی سرپرست جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ،نایب رئیس و سایر اعضای شورا روز ۱۷ مردادماه در دفتر امام جمعه احمدآباد برگزار شد.

به گزارش اسلامشهر ۲۴ ؛ بهنقل از روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر، حجت الاسلام طبایی امام جمعه احمدآباد در سخنانی به قدرت و اقتدار اسلام و مسلمان در جهان و نقشه هایی که دشمنان به خاطر ترس از این قدرت و اقتدار طراحی می کنند، اشاره کرد و در ادامه در خصوص دشمنی و کینه داعش و وهابیت با شیعیان و دسته بندی هایی که این گروهها دارند مطالبی را عنوان کرد.
وی در ادامه در خصوص فعالیتهای قرآنی که در مساجد و کانونها سطح بخش انجام می پذیرد، نیز گفت: با توجه به نزدیک شدن دهه کرامت برنامه ریزی هر چه بهتر جهت انجام فعالیت های این ایام توسط دستگاههای اجرایی انجام پذیرد.
همچنین سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی طی سخنانی با اشاره به سوابق علمی و تجربی خود در زمینه فعالیت های فرهنگی ، آمادگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلامشهر را جهت همکاری گسترده با کلیه نهادها و ارگانهای حاضر در جلسه اعلام داشت .
گفتنی است دراين جلسه مواردي چون مراسم تجلیل از خادمان نماز بخش احمد آباد مستوفی ، بهره مندی از قاریان جوان سطح بخش جهت قرائت قرآن در مراسم و همایش ها ، برپایی نمایشگاه فرهنگی به مناسبت دهه کرامت با همکاری کلیه دستگاهها، اهتمام ویژه به خانواده های معظم شهداء و حل مشکلات آنها، هماهنگی ها و برنامه ریزی های لازم در خصوص برپایی مراسم جشن تکلیف دانش آموزان مدارس سطح بخش ، برپایی همایشی با موضوع  تجلیل از آقای  ابوالفضل زرویی نصر آبادی (طنز پرداز کشور)  و … به تصویب اعضاء رسید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.