فرماندار اسلامشهر خبر داد:

افتتاح ۶۰ پروژه در هفته بزرگداشت دولت

فرماندار اسلامشهر گفت: برنامه ریزی های لازم جهت برگزاری باشکوه هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجائی و باهنر در حال انجام است و ان شاء ا… در هفته دولت بیش از ۶۰ پروژه در شهرستان اسلامشهر افتتاح خواهد شد.

به گزارش اسلامشهر ۲۴ ؛ به نقل از روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر امیراله حقیقی که در نهمین جلسه کارگروه امور اجتماعی فرهنگی شهرستان سخن می گفت، ضمن قدردانی از مردم و مسئولان اسلامشهر برای میزبانی مطلوب از رییس جمهور کشورمان و کاروان تدبیر و امید گفت: این سفر خیر و برکات فراوانی برای شهرستان بهمراه داشت و پروژه های مهمی که شاید سالیان سال اتمام آنها زمان می برد، به تصویب هیات دولت رسید.
وی با بیان اینکه در این مصوبات توسعه زیر ساخت های شهرستان مورد توجه قرار گرفه، ادامه داد: اختصاص ۴۰۰ میلیارد تومان به حوزه حمل و نقل شهرستان اسلامشهر و نیز اختصاص اعتبارات قابل توجه به بیمارستان ۴۵۰تختخوابی اسلامشهر، کمربندی جنوبی و… آنهم در شرایطی که دولت تدبیر و امید با محدودیت های مالی مواجه است، نشان از توجه و اهمیت ویژه دولتمردان به شهرستان های غرب استان تهران دارد.
حقیقی با بیان اینکه روند اجرائی این پروژه های بزودی آغاز خواهد شد و بر اساس اعلام دکتر روحانی تا پایان این دولت شاهد بهره برداری آنها خواهیم بود، تصریح کرد: باید مسئولان شهرستان و رسانه ها دستاوردهای قابل توجه این سفر را برای مردم شهرستان تشریح کنند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به در پیش بودن هفته گرامیداشت دولت، هفته بزرگداشت دفاع مقدس و دهه کرامت بر لزوم برنامه ریزی مطلوب و اجرای همایش ها و برنامه های جذاب و تاثیرگذار در این ایام تاکید کرد و گفت:در هفته دولت، خدمات دولت تدبیر و امید در دو سال گذشته با برگزاری همایش ها و مراسم مختلف و با حضور مسئولان استانی و کشوری به اطلاع مردم شریف اسلامشهر خواهد رسید.
فرماندار اسلامشهر همچنین با اشاره به اینکه هفته دفاع مقدس به عنوان مناسبتی ملی از جایگاه ویژه ای برای مردم ما برخوردار است، ادامه داد: ان شاء ا… با اجرای برنامه های مناسب بتوانیم بخش هایی از رشادت ها و جانفشانی های رزمندگانمان در هشت سال دفاع مقدس را به نسل جوان منتقل کنیم.
گفتنی است در ادامه این مراسم مسئولان و روسای دستگاههای اجرائی و سازمان ها به تشریح برنامه ها و اقدامات پیش بینی شده جهت اجرا در هفته های دولت و دفاع مقدس و دهه کرامت پرداختند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.