فرماندار شهرستان اسلامشهر خبرداد:

اسلامشهر میزبان رئیس جمهور

حقیقی گفت: مردم شهرستان از قشرهای مختلف اعم از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، جوانان، دانشجویان، اصناف و کسبه، فعالان سیاسی و اجتماعی و… آماده استقبال و میزبانی تاریخی و باشکوه از رییس جمهور محبوب کشورمان و اعضای هیات دولت هستند.

به گزارش اسلامشهر ۲۴ ؛ امیراله حقیقی در جلسه شورای اداری شهرستان اسلامشهر ، از سفر قریب الوقوع رییس جمهور و هیات دولت به جنوب غرب استان تهران خبر داد.
فرماندار شهرستان با اشاره به برنامه های سفر رییس جمهور کشورمان در اسلامشهر افزود: ان شاء ا… این سفر برای مردم اسلامشهر پر خیر و برکت خواهد بود ؛خواستار همکاری همه دستگاههای اجرائی با ستاد تشکیل شده جهت استقبال و میزبانی از رییس جمهور و اعضای هیات دولت شد و از هماهنگی و همکاری شوراهای اسلامی و شهرداری ها با این ستاد قدردانی کرد.
حقیقی افزود: در ایامی که سپری شد شاهد بودیم مذاکرات ۱۲ ساله نظام اسلامی با شش کشور ابرقدرت جهان سرانجام با رهنمودهای مقام معظم رهبری و تدابیر دولت و هیات دیپلماسی کشور با موفقیت پایان یافت و بحمدا… پیروزی بزرگی به دست آمد و موجب خوشحالی هموطنانمان شد.
نماینده عالی دولت تدبیر و امید در شهرستان اسلامشهر با بیان اینکه امروز حق غنی سازی کشورمان و استفاده صلح آمیز از انرژی هسته ای توسط سازمان های بین المللی و شورای امنیت به رسمیت شناخته شده گفت: امیدواریم با رفع تحریم ها علیه کشورمان، همکاری سایر قوا با دولت تدبیر و امید فضای بعد از رسیدن به توافق نیز به نحوی مطلوب مدیریت شود و با توجه به آرامش مثال زدنی حاکم بر کشور شاهد رشد و توسعه روزافزون ایران اسلامی در عرصه های مختلف داخلی و خارجی باشیم.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به خشکسالی های اخیر و مشکلاتی که کشورمان در زمینه تامین آب شرب با آن مواجه است اشاره کرد و ادامه داد: همه دستگاههای اجرائی و ادارات در زمینه صرفه جویی در مصرف آب اهتمام لازم را داشته باشند.
فرماندار اسلامشهر در بخش پایانی سخنان خود بر لزوم تکریم ارباب رجوع در ادارات تاکید کرد و اظهار داشت: بصورت روزانه از ادارات شهرستان بازدید صورت می گیرد تا نحوه خدمات دهی به شهروندان مورد ارزیابی و نظارت قرار گیرد.

در ادامه جلسه حجت الاسلام و المسلمین حاج محمد نوروزی امام جمعه اسلامشهر ضمن اشاره به سفر رئیس جمهور به شهرستان اسلامشهر گفت؛رشوه و رشوه خواری از گناهان کبیره که در روایات و احادیث به آثار سوء و شوم آن اشاره شده است و از مدیران ادارات خواست تا برخورد قاطعی با ارتشاء در سطح ادارات داشته باشند.
امام جمعه اسلامشهر همچنین میهمان نوازی، صله رحم و کنترل زبان را از جمله مکارم اخلاقی سفارش شده در دین مبین اسلام دانست و با اشاره به در پیش بودن سالروز شهادت امام جعفر صادق(ع) گفت: ما مدیون امام صادق(ع) بنیانگذار مذهب جعفری هستیم و باید شخصیت آن امام همام در سالروز شهادتشان مورد تکریم ویژه قرار گیرد.
گفتنی است در پایان جلسه  کارت افتخاری عضویت حجت الاسلام نوروزی امام جمعه اسلامشهر در سازمان هلال احمر به وی اهداء شد.  

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.