رئیس جمهور در اجتماع مردم اسلامشهر، بهارستان و رباط کریم :

آن رژیمی که صبح تا شب فریاد می زند رژیم صهیونیستی اسرائیل است

رئیس دولت یازدهم امروز در بیست و یکمین سفر استانی به شهرستان‌های استان تهران به اسلامشهر سفر کرد و بدون توجه به برخی از وعده های فرماندار شهرستان در آستانه این سفر؛ در اجتماع مردم اسلامشهر ، بهارستان و رباط کریم سخرانی کرد.

حجت اسلام حسن روحانی در جمع مردم شهرستان‌‌های اسلامشهر، رباط کریم و بهارستان در ورزشگاه خلیج فارس اسلامشهر پس از خیر مقدم سید حسین هاشمی استاندار تهران اظهار کرد:سه مرتبه لرزه بر بدن صهیونیسم غاصب و حامیانش افتاده است ؛ در ۲۲ بهمن ۱۳۵۷ و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ، مقاومت بزرگ ، قدرتمندانه و پیروزی در هشت سال جنگ تحمیلی و توافقات هسته ای .
رئیس‌جمهور  با بیان اینکه از توافق هسته ای همه قدرت های منطقه خوشحال هستند جز جنگ طلبان در آمریکا ؛گفت: اگر تا امروز دستاوردی داشته‌ایم به خاطر مشارکت، مقاومت، وحدت و ایستادگی مردم بوده است و تردید ندارم تا زمانی که ملت در صحنه است به همه اهداف اقتصادی، فرهنگی و سیاسی دست خواهیم یافت زیرا اصلی‌ترین انرژی، انرژی ملت ایران است.
روحانی در ادامه با بیان اینکه انرژی اصلی ما شما مردان ، زنان ، جوانان و همه مردم این سرزمین و مرز و بوم هستید که می توانید بلندترین قله ها را فتح کنید، گفت: دلاوران سیاسی شما در برابر قدرت‌های جهانی پشت میز مذاکره نشستند و بعد از ۲۳ ماه مذاکرات سخت و نفس‌گیر با دست پر به سرزمین خود بازگشتند.
روحانی از ملت ایران به خاطر ایستادگی، دلاوری، صبر و مقاومت در طول سال‌های گذشته برای احقاق حق خود و آمادگی برای توسعه همه‌جانبه ایران تشکر و قدردانی کرد و گفت: ملت ایران در ماه‌های گذشته بخشی از قدرت و توان فوق‌العاده‌اش را به رخ جهانیان کشاند.
وی در حالی که سخنانش با تشویق مردم همراه بود با اشاره به اینکه ورزشکاران با جام غرور و افتخار بازمی‌گردند و دیپلمات‌ها با برجام به آغوش میهن بازگشتند، تصریح کرد: به عنوان خادم مردم از دانشمندان هسته‌ای و دیپلمات‌هایمان تشکر می‌کنم.
رئیس جمهور بدون توجه به ( مترو ) نیاز فعلی مردم منطقه که عملیات اجرایی آن بارها توسط مسئولین اعلام گردیده گفت: در این سفر به حول و قوه الهی برای سه شهرستان اسلامشهر، بهارستان و رباط‌کریم، ۱۵ طرح و پروژه با اعتباری بیش از ۷۷۷ میلیارد تومان از طرف سازمان مدیریت و برنامه ریزی و استانداری مقرر گردیده است .
وی با اشاره به برنامه‌ریزی انجام شده برای احداث قطار سریع‌السیر چهارخطه از اسلامشهر به تهران با اعتبار ۴۰۰ میلیارد تومان، تخصیص ۵۲ میلیارد تومان اعتبار برای اتمام ایستگاه پمپاژ آب در محمدیه ؛ابراز امیدواری کرد که این طرح ها تا سال ۹۵ اجرایی و عملیاتی خواهد شود.
رئیس‌جمهور با اشاره به اجرای طرح‌های چهارخطه راه آهن، کمربندی اسلامشهر ، آبرسانی به پرند ، پروژه مخابراتی و اینترنت ، تاسیسات فاضلاب اسلامشهر و رباط کریم یادآور شد: دولت یازدهم هیچ طرح و وعده‌ای را مطرح نخواهد داد مگر آنکه آن طرح در سال های ۱۳۹۴ تا ۱۳۹۶ اجرایی شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.